Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Bezpieczeństwo

Sklep bohaterskapolska.pl gwarantuje bezpieczne zakupy w sklepie internetowym dzięki współpracy z serwisem przelewy24.pl oraz zastosowaniu protokołu szyfrowania danych SSL.

Użycie tych technologii gwarantuje że:
1. Pracownicy obsługujący transakcje w sklepie nie mają dostępu do przesyłanych numerów kart płatniczych Klientów. Znane są one tylko bankowi rozliczającemu transakcje.
2. Dane dotyczące kart płatniczych nie są przechowywane w bazach Sklepu ani na żadnych serwerach internetowych.
3. Formularze zawierające dane osobowe, wypełniane przez użytkownika Sklepu realizowane są za pomocą bezpiecznych protokołów SSL (Security Socket Layer) z użyciem certyfikatu cyfrowego podpisanego przez Webtrust, który istotnie zwiększa ochronę transmisji danych w sieci Internet.

Zabezpieczenie to polega na kodowaniu danych przed ich wysłaniem z przeglądarki użytkownika i rozkodowaniu po bezpiecznym dotarciu na serwer Sklepu. W momencie nawiązania połączenia ze stosującą protokół SSL stroną WWW następuje ustalenie kluczy szyfrujących. Zarówno uzgadnianie kluczy, jak i sama transmisja jest bardzo trudna do złamania. Po połączeniu się z bezpieczną stroną WWW użytkownik jest o tym informowany w następujący sposób:

• Internet Explorer
zamknięta kłódka sygnalizująca bezpiecznie połączenie SSL

• Mozilla Firefox
zamknięta kłódka sygnalizująca bezpiecznie połączenie SSL

• Opera
zamknięta kłódka sygnalizująca bezpiecznie połączenie SSL

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe